Симеиз: отдых в Крыму
http://www.cimeiz.com/forum/

Отзывы об отдыхе на вилле "Мрия"
http://www.cimeiz.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=311
Страница 1 из 1

Автор:  Sunya [ Вт июл 06, 2010 1:49 pm ]
Заголовок сообщения:  Отзывы об отдыхе на вилле "Мрия"

Уважаемые отдыхающие виллы "Мрия"!
Поделитесь, пожалуйста, своими впечатлениями об отдыхе в Симеизе, в частности, на вилле "Мрия"!

Пишите все - хорошее и не очень - что вам запомнилось, и на что Вы считаете необходимо обратить внимание (наше и будущих отдыхающих): хорошее мы будем улучшать, а не очень хорошее постараемся как можно быстрее исправить.

Имеется возможность загружать фотографии вместе с сообщениями, рассказы с картинками все очень любят:)

Автор:  sini4ka [ Чт сен 01, 2011 12:51 pm ]
Заголовок сообщения:  Re: Отзывы об отдыхе на вилле "Мрия"

Доброго дня всім! Хочу написати відгук бо сама дуже довго шукала будь-які відгуки і про Сімеїз, і про гостьовий дім "у Івана", чи як то зараз "Мрія". Якщо одніє фразою-то нам дууууже сподобалось! Житло дуже комфортабельне, а вид з вікна та балкону зміг би все компенсувати навіть якщо б номер був би не на вищому рівні-коротше вид просто потрясний. Номер, як я вже казала, комфортний та гарний,але по проживанню в ньому тиждень ми з чоловіком згодились, що було б ще краще якби там було наступне:
- шторка в душі (кожний прийом душу спричиняв забризкування цілої ванної кімнати, якби акуратно ти не намагався митися);
- мінімальний набір посуду,буквально дві великі тарілки (дуже не вистачало коли помиєш фрукти-диньку,персики чи виноград, а покласти нема куди,ми купували пластикові тарілки, але вони замалі і дуже не зручні).
Ну це два таких побажання. А ще є не те щоб побажання,а просто думка-пластикові табурети в такому чудовому інтер"єрі все псують. Ми люди невибагливі, і це не завадить нам знову сюди приїхати, але це навіть друзі помітили на фото коли ми їм показували, що у них і зіпсувало враження про номер.
Дякуємо за відпочинок!
Київ.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/